Хотел FLOWER & SPA 5* – Голем, Драч

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места.

Хотел FLOWER & SPA 5* – Голем, Драч

ИНФО НА 071/451-633 

Хотел Flower & Spa 5* е хотел со 5* во градот Голем и постои од 2016 год.

Хотелот има вкупно 69 соби и тоа: 20 двокреветни, 20 трокреветни, 10 фамилијарни соби, 6 суита, 5 јуниор суита и 8 делукс соби.

Собите се опремени со: ТВ со рамен екран и сателитски програми, клима уред, работна маса, некои од собите имаат тераси…

Објектот во својата содржина нуди: ресторан, бар на плажа, рецепција, СПА центар, базен…

Хотелот има своја приватна плажа и е прикладен за гости кои бараат незаборавно уживање во секоја смисла на зборот.

Хотелот нуди услуга All Inclusive која вклучува:

сместување, појадок,ручек, ужина, вечера, неограничени пијалаци во барот покрај базенот од 10:00-22:00 часот, неограничени пијалоци во барот на плажа од 10:00-22:00 часот, Спа центар кој вклучува користење на џакузи и сауна, чадори и лежалки на плажа и покрај базенот, бесплатно Wi-Fi, паркинг.

 

Услуга 22.05-20.09.2021
All

63

-Цените се дадени на база All Inclusive по лице, на ден

-Деца до 5 год. Бесплатно

-Деца од 5-12 год. со две возрасни лица имаат попуст 50%

-Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената

-Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд).

Целосната понуда на хотели и апартмани за Албанија може да ја погледнете на овој ЛИНК

Хотел FLOWER & SPA 5* Хотел FLOWER & SPA 5* Хотел FLOWER & SPA 5* Хотел FLOWER & SPA 5*