ПАНОРАМА ХОТЕЛ 4* – КРУШЕВО

Хотел Панорама 4* – Крушево е лоциран на падините на Бушова планина. Опремен е со хидраулични лежалки, џакузи, топли лежалки и финска сауна. За целосно опуштање, можете да изберете од различните видови масажи: релакс масажа, спортска, медицинска, масажа на стапала и масажа на лице. А за нега на вашето лице и тело, почестете се со некој од повеќето третмани со врвната козметика БАБОР (третман на лице со алги, salt aroma grow третман на тело, лифт експрес третман на лице, Клеопатра третман на тело или витамински коктел за зацврстување и заштита на кожата). Располага и со две игротеки: една во хотелот, а една под отворено небо, под сенката на буковите стебла.

ЦЕНИ ОД 80 евра ПО СОБА

SHARE
 • Дестинација:Македонија
 • Траење:183 денови
 • ДАТУМИ : Апр 01 - Окт 01
  • Хотел:4
 • ЦЕНА :

  90,00160,00

Исчисти
број на ноќевања

Цените се по соба на база ноќевање со појадок, од ноќ според видот на сместување

Валидни цени за минимум 3 ноќевања

 • За бебиња 0-2 години, во собата на Ваше барање, се поставува детско креветче. Сместувањето е бесплатно.
 • За деца 2-8 години, сместувањето е бесплатно.
 • За деца над 8 години се доплаќа по 10 € од дете, исто како и за 3 то возрасно лице.
 • Доплата за ручек или вечера 13€ по лице (сет мени – пред јадење, главно јадење, десерт и еден безалкохолен пијалок)
 • деца до 8 години плаќаат 5€ (пола порција)
 • деца над 8 години плаќаат исто како за возрасен 10
 • Во цената е вклучено користење на внатрешен базен, спа центар, опремен со хидраулични лежалки, џакузи, топли лежалки и финска сауна.
 • 10% попуст во LOUNGE BAR ALTO кој се наоѓа на ски терените.

 НАПОМЕНА: Вие го бирате типот на соба што ви одговара, дете до 8 не е земено во предвид во описот, бидејќи не му следува легло и е бесплатно за него. Ако сте 3ца возрасни бирате соба како за 2ца со едно дете над 8 години.

Оцениле

Нема осврт.

Биди првиот што ќе сподели “ПАНОРАМА ХОТЕЛ 4* – КРУШЕВО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Исчисти
број на ноќевања

ВИДЕО