🌴🇨🇾Зошто токму Кипар да биде Вашата следна дестинација ова лето?
🏝Прекрасни песочни плажи
🏝Кристално-тиркизно море
🏝Монденскиот град Лимасол
🏝Шареноликото селце Лефкара
🏝Луксузни јахти
🏝Тропски коктели
🏝Плажата Ниси во Агиа Напа
🏝Богат ноќен живот
🏝Журки
🏝Најубавите зајдисонца
🏝Модерни и луксузни хотели
📆Термини на располагање: од 20.06 до 22.08
SHARE
  • Дестинација:Грција
  • Траење:63 денови
  • ДАТУМИ : Јун 20 - Авг 22
    • Хотели:3*, 4* , 5*
  • ЦЕНА :

    624,00

 

КИПАР

Секој Вторник од 20.06 до 22.08-чартер лет од Скопје до Ларнака

Цени по лице за 7 ноќи или 10 ноќевања

• Во цената е вклучено-повратен авио билет, аеродромски такси, трансфер од/до аеродром-хотел, чекиран багаж до 20кг, рачен багаж до 8кг

ЦЕНИТЕ СО ПОПУСТ ВАЖАТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И УПЛАТА 30%  

ЗА ДА ГО ВИДИТЕ ХОТЕЛОТ СТИСНЕТЕ НА ИМЕТО ВО ТАБЕЛАТА.

ИНФО И РЕЗЕРВАЦИИ НА 070/213-471 или 071/451-633

 

ХОТЕЛИ

15.08

7 ноќи

22.08

10 ноќи

PENELOPE BEACH HOTEL & APARTMENTS 3*

639еур-HB

766еур-HB

Livadhiotis City Boutique 3*-

651еур-BB

782еур-HB

911еур-AI

784еур-BB

970еур-HB

1155еур-AI

AVLIDA HOTEL 4*

748еур-BB

857еур-FB

975еур-AI

875еур-BB

1031еур-FB

1199еур-AI

NAPA PLAZA HOTEL 4*

887еур-BB

1207еур-FB

1291еур-AI

1059еур-BB

1492еур-FB

1606еур-AI

TASIA MARIS SEASONS 4*

860еур-BB

886еур-HB

1111еур-AI

1082еур-BB

1119еур-HB

1441еур-AI

Radisson Beach Resort 5*-Larnaca

944еур-BB

1155еур-HB

1324еур-FB

1323еур-BB

1639еур-HB

1891еур-FB

PAVLO NAPPA HOTEL 4*

992еур-HB

1193еур-FB

1216еур-HB

1504еур-FB

RADISSON BEACH RESORT 5*

2029еур-BB

1250еур-HB

1426еур-FB

1323еур-BB

1639еур-HB

1891еур-FB

AMARANDE HOTEL 5*

1076еур-BB

1269еур-HB

1462еур-FB

1390еур-BB

1666еур-HB

1942еур-FB

SO WHITE CLUB RESORT 4*

1138еур-HB

1306еур-AI

1480еур-HB

1720еур-FB