Хотел Тино 4* – Центар Охрид

Хотелот Тино 4*- Центар

Хотелот е лоциран на прва линија на брегот на Охридското езеро, нуди удобно сместување со бесплатен паркинг и WiFI. Употребата на Спа центарот е бесплатна. Таа Се состои од топла када, сауна и термална бања.

Хотелот располага со 50 соби (еднокреветни, двокреветни и трокреветни), сите опремени со клима уред, телефон, интернет врска, кабловска ТВ и мини бар. Собите се реновирани во 2020 година.

Повеќето од собите се со поглед кон стариот град, црквата Св.Канео и Охридското Езеро

ЦЕНИ ОД 50 евра ПО СОБА

За туристичка такса се доплаќа 40 денари по лице од ден, за да платите за кликнете ОВДЕ!

SHARE
 • Дестинација:Македонија
 • Траење:29 денови
 • ДАТУМИ : Sep 01 - Sep 30
  • Хотел:4
 • ЦЕНА :

  50,0080,00

Clear
број на ноќевања

Цените се по соба на база полу пансион од ноќ според видот на сместување ( Цената важи за минимум 2 ноќевања)

 • Во цената е вклучено и користење на спа центарот (сауна, џакузи и парна бања), интернет и паркинг.
 • Цените се со вклучен ДДВ.
 • Во цената не е вклучена туристичка такса 40 мкд по лице и се плаќа во агенција.
 • Престој за деца 0-5,99 – бесплатно
 • Престој за деца 6-11,99 – 50 % од цената по лице
 • Услуги вклучени во цените: појадок(се служи порција, согласно мерките за КОВИД) , спа центар со џакузи, сауна и парна бања, семинарска сала (за настани), Wi-Fi, паркинг
 • Можност доплата за масажи
 • Политика на откажување – за отказ до 3 дена пред поаѓање – без трошоци за откажување.

НАПОМЕНА: Вие го бирате типот на соба што ви одговара, дете до 5,99 не е земено во предвид во описот, бидејќи не му следува легло и е бесплатно за него.

Оцениле

Нема осврт.

Биди првиот што ќе сподели “Хотел Тино 4* – Центар Охрид”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Clear
број на ноќевања