Хотел Тино 4* Свети Стефан

Хотелот Тино 4* Свети Стефан

Прекрасен избор за Вашиот одмор. Хотел за релаксација, во близина на Немо плажа, прекрасна храна и услуга.

Сместен на брегот на Охридското Езеро, хотел Тино 4* Свети Стефан нуди бесплатен wi-fi, клима, 24 часновна рецепција, велнес центар и ресторан, како и паркинг за гостите (со претходна резервација), конференциска сала.

Хотелот располага со внатрешен и надворешен базен. Појадокот се служи  во хотелот, а за вечера може да се ужива во ресторанот во куќата, секако, достапна е и услуга во собата.

Велнес областа на хотелот се состои од затворен и отворен базен, сауна, амам и фитнес центар. Масажата се доплаќа и истата е на барање. Во самиот хотел има и посебна просторија за оставање на багажот.

Хотелот располага со двокреветни соби со балкон, апартман со балкон и поглед кон езеро, трокреветна соба со поглед кон езеро, двокреветна соба со поглед кон езеро и економи двокреветна соба. Секоја соба е удобно опремена со балкон, ТВ, мини бар и сопствен тоалет.

ЦЕНИ ОД 45 евра ПО СОБА

SHARE
 • Дестинација:Македонија
 • Траење:68 денови
 • ДАТУМИ : Окт 27 - Јан 03
  • Хотел:4
 • ЦЕНА :

  45,00846,00

Исчисти
број на ноќевања

Цените се по соба на база полу пансион од ноќ според видот на сместување

 • Цените се со вклучен ДДВ.
 • Во апартманите е потребно минимум 3 full paying лица (ако има 4 возрасни лицa важи 4 full paying)
 • Деца до 5,99 год–гратис (без дополнително легло и без вечера; доплата за вечера 3 евра по дете)
 • Деца од 6 – 11,99 год – 10 евра од ноќ (вклучено дополнително легло и вечера)
 • Полу пансион – вечера предјадење, главно јадење и десерт
 • Услуги вклучени во цените: користење на внатрешен базен, детски базен, спа центар со џакузи, сауна и парна бања, детско игралиште, пинг понг маса, конференциски сали (за настани), Wi-Fi
 • Услуги со доплата: соба за забава (билјард, фудбалче, пикадо); масажи, третмани и солариум.
 • Новогодишна вечера вклучува свечена вечера со музика без пијалок

НАПОМЕНА: Вие го бирате типот на соба што ви одговара, дете до 5,99 не е земено во предвид во описот, бидејќи не му следува легло и е бесплатно за него. За вечера за него ако сакате се доплаќа надвор од наведените цени 3 евра од ден.

Оцениле

Нема осврт.

Биди првиот што ќе сподели “Хотел Тино 4* Свети Стефан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Исчисти
број на ноќевања

ВИДЕО