ВИЛА ОКЕАНИС ФУРКА – ГРЦИЈА ЛЕТО 2019

Фурка е одмаралиште на првиот крак, Касандра. Идеално место е за љубителите на класичен одмор. Парови, фамилии со дечиња, возрасни луѓе. Нема гужва и можете да уживате во звуците на морето. Во Фурка плажата е мешана, песок со мали ситни камчиња.

ВИЛА ОКЕАНИС ФУРКА

ГРЦИЈА ЛЕТО 2019

Вила ОКЕАНИС се наоѓа во мирниот дел на Фурка и на оддалеченост на околу 50 метри од градската плажа. Располага со 1/4 апартмани на кат и на ниско приземје, со пространи тераси. Сите апартмани се комплетно опремени со мебел, тоалет, мини кујна, ТВ и клима уред чие користење е бесплатно

Коориднати : 40.005595, 23.382527.

 

ТЕРМИН

НОЌЕВАЊА

¼ АПП

01.06

7*

99

08.06

7*

129

15.06

7*

159

22.06

7*

179

29.06

7

350

06.07

7

370

13.07

7

390

20.07

7

390

27.07

7

390

03.08

7

390

10.08

7

390

17.08

7

350

24.08

7*

159

31.08

7*

129

07.09

7*

99

14.09

7* ПРОМО

69

НАПОМЕНА:   

Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 1евра;

Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

Во апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за превоз доколку користат.

Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

35 € возрасни.

25 € деца од 2 – 12 години.

БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

Туристичка такса 0,5€ на ден се плаќа на лице место

Попустите за рана резервација не се комбинираат со попустите 7+7 ноќевања.

ФУРКА

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ И ОСТАНАТИТЕ НАШИ ПОНУДИ ЗА ЛЕТО 2019