ВИЛА МУСТАКАС – ПОЛИХРОНО – ГРЦИЈА ЛЕТО 2019

Полихроно е убаво туристичко место на полуостровот Халкидики опкружено со бујна вегетација и со долга песочна плажа. Се наоѓа на околу 100 км југоисточно од Солун. Прекрасната песочна плажа природната убавина, срдечноста и гостопримливоста на домаќините, добро организираната инфраструктура на хотелите, маркетите, пекарите, таверните, рестораните, кафулињата и пицериите се гаранција за пријатен и за незаборавен одмор.

ВИЛА МУСТАКАС – ПОЛИХРОНО

ГРЦИЈА ЛЕТО 2019

ПОПУСТ ОД 10%

за КОМПЛЕТ УПЛАТИ

ДО 31-ви Март!!!!

Вила МУСТАКАС се наоѓа во Полихроно, оддалечена околу 30м од плажа. Вилата располага со трикреветни студија. Студијата се наоѓаат на приземје, прв и втор спрат. Сите студија се опремени со мини кујна, сопствен тоалет, ТВ и клима (вклучена во цена). Вилата е Б категорија. Максимален капацитет во студио е 3 возрасни лица.

 

Вила МУСТАКАС табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ – ЈУНИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз

ТЕРМИН

26.05.2019 02.06.2019 09.06.2019 16.06.2019 23.06.2019
Бр. на ноќевања  7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи

7 ноќи

Цена по лице 

85€ 115€ 135 € 155 €

175 €

За сместување во 1/3 студио за минимум 2 лица, 3-то лице плаќа само превоз ако користат !

 

 

Вила МУСТАКАС табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања за период ЈУЛИ – АВГУСТ / превоз со доплата !

ТЕРМИН

НАЕМ 1/3 студио
30.06.2019 7 ноќи

380 €

07.07.2019

7 ноќи 420 €
14.07.2019 7 ноќи

440 €

21.07.2019

7 ноќи 470 €
28.07.2019 7 ноќи

470 €

04.08.2019

7 ноќи 470 €
11.08.2019 7 ноќи

470 €

18.08.2019

7 ноќи 440 €
25.08.2019 7 ноќи

420 €

 

 

Вила МУСТАКАС табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ.Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз

ТЕРМИН

01.09.2019 08.09.2019 15.09.2019
Бр. на ноќевања  7 ноќи 7 ноќи

7 ноќи

Цена по лице 

155 € 135 €

115 €

 

За сместување во 1/3 студио за минимум 2 лица, 3-то лице плаќа само превоз ако користат !

 

 

Напомени:
– Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс  € = 62мкд.
– Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнувањеТермините дадени во табелата се непроменливи.
– Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.
– Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €
– Задолжително патничко осигурување.
– Собите се превземаат по 14.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.
– За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.
– Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице
– ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени и сл.)!!!
– Доплата за туристичка такса 0,5 € – 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ И ОСТАНАТИТЕ НАШИ ПОНУДИ ЗА ЛЕТО 2019

 

Facebook35k
Instagram3k