ВИЛА ХРИСТО – КСАМИЛ – АЛБАНИЈА ЛЕТО 2019

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места.

ВИЛА ХРИСТО – КСАМИЛ

АЛБАНИЈА ЛЕТО 2019

ПОПУСТ ОД 10%

за КОМПЛЕТ УПЛАТИ

ДО 30-ти Март!!!

Вила Христо се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот Ксамил. Располага со трокреветни студија со можност за дополнително легло, кои се наоѓаат на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима, WI-FI .

Термин Ноќевања Студио 1/3+1 Студио 1/3
15.06 – 22.06.2019 7 225 205
22.06 – 01.07.2019 9 265 245
01.07 – 10.07.2019 9 345 325
10.07 – 19.07.2019 9 365 335
19.07 – 28.07.2019 9 365 335
28.07 – 06.08.2019 9 365 335
06.08 – 15.08.2019 9 365 335
15.08 – 24.08.2019 9 365 335
24.08 – 01.09.2019 8 325 305
01.09 – 08.09.2019 7 175 155
08.09 – 15.09.2019 7 155* 135*

* Цените се за наем на студио за 7 или 9 ноќевања, а плаќањето е во денари по курс 62 мкд. *

  • За терминот 08.09-15.09.2019 со * ѕвездичка не важи попустот за целосна уплата

 

НАПОМЕНИ:

– За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по извршената уплата, во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;

– Деца до 5.99 години дозволено да спие со родител на еден кревет,

– Климата е вклучена во цената;

– Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

– За хигиената на собите се грижат гостите;

– За  промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите.

 

Ксамил

 

 

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ И ОСТАНАТИТЕ НАШИ ПОНУДИ ЗА ЛЕТО 2019