ВИЛА BROTHERS – НЕА ПОТИДЕА – ГРЦИЈА ЛЕТО 2019

Едно од помирните летувалишта на првиот прст на полуостровот Халкидики. Се наоѓа на 60 км. југоисточно од Солун.Располга со голема песочна плажа, кристално чисто море, природна убавина, бујна медитеранска вегетација, гостопримливоста на домаќините го прават ова место примамливо за фамилијарен одмор.

Вила BROTHERS – Неа Потидеа

Грција Лето 2019

Вила BROTHERS

Локација: 60 метри оддалеченост од плажа, во централниот дел на Неа Потидеа.
Сместување: Трикреветни и четирикреветни апартмани.
Опремa: Опремена кујна,ТВ, бања, тераса, WI-FI и клима уред вклучен во цената.

 

ПРВИТЕ ТРИ СМЕНИ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ И НЕ СЕ ОДБИВА ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ!

Вила BROTHERS – ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ

Период

Бр.на ноќи 1/3 АПП 1/4 АПП

19.05 – 26.05

7* 49 € промо 59 € промо
26.05 – 02.06 7* 59 € промо

69 € промо

02.06 – 09.06

7* 69 € промо 79 € промо
09.06 – 16.06 7* 109 €

119 €

16.06 – 23.06

7* 149 € 159 €
25.08 – 01.09 7* 189 €

199 €

01.09 – 08.09

7* 139 € 149 €
08.09 – 15.09 7* 99 €

109 €

15.09 – 22.09 7* 89 €

99 €

 

Вила BROTHERS – СЕЗОНСКИ ЦЕНИ

Период

Бр.на ноќи 1/3 АПП 1/4 АПП

23.06 – 02.07

9 389 € 399 €
02.07 – 11.07 9 429 €

439 €

11.07 – 20.07

9 479 € 489 €
20.07 – 29.07 9 529 €

539 €

29.07 – 07.08

9 529 € 539 €
07.08 – 16.08 9 529 €

539 €

16.08 – 25.08 9 529 €

509 €

 

 • ВОНСЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ се дадени по лице за 7*ноќевања со вклучен превоз, трето и четврто лице доплаќаат за
  превоз.
  Доколку се користи сопствен превоз (7*), цените се намалуваат за 10€ по лице.
 • СЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ се дадени за наем на студио (9) , превозот се доплаќа.
  Превозот чини: 35 € за возрасни , 25 € за деца од 2 до 12 години, Деца до 2 години бесплатно
  Тргнување од Скопје: 05:00ч. На автобуската станица пред старо матично на Илинденска.
  Превозот Ве остава до најблиската локација на вилата, каде може да застане и да се паркира
  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).

НАПОМЕНА:

 • Во апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети),
  преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години;
 • Сместувањето во апартманите е е во 14:00 (по локално време);
  Напуштање на апартманите е во 09:00 (по локално време);
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
 • За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите;
 • За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
 • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
 • Задолжително патничко осигурување.
 • Цените се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,оо ден.

 

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ И ОСТАНАТИТЕ НАШИ ПОНУДИ ЗА ЛЕТО 2019

 

Вила BROTHERS