TITANIC BEACH SPA & AQUA PARK 5*- ХОТЕЛИ – ЕГИПЕТ – ХУРГАДА

TITANIC BEACH SPA & AQUA PARK 5* Хотелот Титаник Beach Spa & Аква парк се наоѓа на песочна плажа, околу 18 километри од градот Хургада и 8 км од аеродромот на југ кон Safagi.Хотелот располага со 480 луксузни соби, 83 фамилијарни соби, 40 апартмани помлади, 4 извршен апартмани и претседателски апартман. Сите соби и апартмани се […]

TITANIC BEACH SPA & AQUA PARK 5*

Хотелот Титаник Beach Spa & Аква парк се наоѓа на песочна плажа, околу 18 километри од градот Хургада и 8 км од аеродромот на југ кон Safagi.Хотелот располага со 480 луксузни соби, 83 фамилијарни соби, 40 апартмани помлади, 4 извршен апартмани и претседателски апартман.

Сите соби и апартмани се пространи и нудат удобно и релаксирачко. Делукс собите имаат клима уред, сателитска / LCD телевизор, бања со туш и фен за коса, сеф, мини бар и тераса или хотел balkon.Титаник нуди на своите гости нај различни активности како што се одбојка на плажа, теретана, нуркање, билијард, куглање, аеробик, пинг-понг, мини голф, и исто така има и тениски игралишта, мини клуб и игралиште. 
За родителите, згрижување на деца е исто така достапен со дополнителни трошоци. Гостите можат да ги искористат предностите на следните услуги кои ги нуди хотелот: шатл-автобус еднаш на ден до новата марина, масажа за време на нивниот престој, фризер еднаш неделно, една вечера во à la carte ресторан, дневно плаќање минибар со безалкохолни пијалаци. Овој хотел има најголемиот воден парк во Хургада, со бројни вода слајдови, базен со вештачки бранови, мрзливи реката, и е дизајниран за авантура и уживање.

Услуга: All Inclusive

Редовен ценовник

All Inclusive
Термин од: 12.06.2019 19.06.2019 26.06.2019 03.07.2019 10.07.2019 17.07.2019 24.07.2019 31.07.2019 07.08.2019 14.08.2019 21.08.2019 28.08.2019 04.09.2019 11.09.2019
Ноќевања 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
STANDARD ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 508 508 508 508 524 527 527 554 606 606 606 524 508 508
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 364 364 364 364 372 373 373 387 413 413 413 372 364 364
По лице во еднокреветна соба 573 573 573 573 590 593 593 619 672 672 672 590 573 573
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 396 396 396 396 405 406 406 419 446 446 446 405 396 396
По лице во трокреветна соба 494 494 494 494 511 514 514 540 593 593 593 511 494 494
Прво дете од 2-6.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Прво дете од 7-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
FAMILY ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 573 573 573 573 590 593 593 619 672 672 672 590 573 573
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 396 396 396 396 405 406 406 419 446 446 446 405 396 396
Трет возрасен 560 560 560 560 577 580 580 606 659 659 659 577 560 560
Прво дете од 2- 13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219

 

Facebook35k
Instagram3k