THE THREE CORNERS RIHANA INN 4* -EL GOUNA- ХОТЕЛИ – ЕГИПЕТ – ЕЛ ГУНА

The Three Corners Rihana Inn 4* Хотелот  се наоѓа на брегот на лагуната со песочна плажа, се наоѓа на 25 километри од аеродромот во Хургада. Во рамките на хотелот има 5 ресторани, 7 барови, 3 базени, 3 детски базени, 2 слајдови, детски клуб, нуркачки центар, голф терени, велнес центар.

THE THREE CORNERS RIHANA INN 4* -EL GOUNA

The Three Corners Rihana Inn 4* Хотелот  се наоѓа на брегот на лагуната со песочна плажа, се наоѓа на 25 километри од аеродромот во Хургада. Во рамките на хотелот има 5 ресторани, 7 барови, 3 базени, 3 детски базени, 2 слајдови, детски клуб, нуркачки центар, голф терени, велнес центар.

Хотелот располага со 268 соби, сите соби и апартмани се пространи и нудат удобно и релаксирачко. Делукс собите имаат клима уред, сателитска / LCD телевизор, бања со туш и фен за коса, сеф, мини бар и тераса или хотел balkon  сите со бањаминибар, телефон, сеф, Услугата е All Inclusive (сите вклучени) во согласност со хотелот правила, вклучена основа (самопослужување)

Услуга: All Inclusive

All Inclusive
Термин од: 6/12/19 6/19/19 6/26/19 7/3/19 7/10/19 7/17/19 7/24/19 7/31/19 8/7/19 8/14/19 8/21/19 8/28/19 9/4/19
Ноќевања 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
STANDARD ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 385 385 385 395 395 426 464 464 464 464 385 385 385
По лице во еднокреветна соба 507 507 507 477 477 518 556 556 556 556 507 507 507

Facebook35k
Instagram3k