SUNRISE SELECT CRYSTAL BAY RESORT 5*- ХОТЕЛИ – ЕГИПЕТ – ХУРГАДА

Изграден на брегот на Црвеното Море, на самиот раб на лагуната во Хургада, овој хотел со пет ѕвезди е супер-луксузно египетско одмаралиште. Со својата сопствена приватна плажа, е гламурозна точка за незаборавно уживање.Со мермерните подови, високите тавани и сенките на тропските градини, основите и ентериерите се како здив на свеж воздух. Хотелот може да се пофали со целосна услуга на Спа центарот, со голем број на најразлични третмани за убавина и велнес. Во склоп на хотелот на гостите на располагање им се A’la Carte рестораните, вклучувајки го и индискиот ресторан како и избор од неколку барови. Од содржини хотелот поседува два отворени базени, центар за нуркање, тениски игралишта, фитнес и голем избор на спортови на вода.

SUNRISE SELECT CRYSTAL BAY RESORT 5*

Изграден на брегот на Црвеното Море, на самиот раб на лагуната во Хургада, овој хотел со пет ѕвезди е супер-луксузно египетско одмаралиште. Со својата сопствена приватна плажа, е гламурозна точка за незаборавно уживање.

Со мермерните подови, високите тавани и сенките на тропските градини, основите и ентериерите се како здив на свеж воздух. Хотелот може да се пофали со целосна услуга на Спа центарот, со голем број на најразлични третмани за убавина и велнес. Во склоп на хотелот на гостите на располагање им се A’la Carte рестораните, вклучувајки го и индискиот ресторан како и избор од неколку барови. Од содржини хотелот поседува два отворени базени, центар за нуркање, тениски игралишта, фитнес и голем избор на спортови на вода.

Услуга: All Inclusive

Редовен ценовник

Услуга: All Inclusive

All Inclusive
Термин од: 12.06.2019 19.06.2019 26.06.2019 03.07.2019 10.07.2019 17.06.2019 24.07.2019 31.07.2019 07.08.2019 14.08.2019 21.08.2019 28.08.2019 04.09.2019 11.09.2019
Ноќевања 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
DELUXE ROOM 2+2
Цена по лице во двокреветна соба 816 € 816 € 821 € 843 € 843 € 843 € 843 € 886 € 895 € 895 € 895 € 878 € 843 € 843 €
Прво дете од 2-13.99 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 €
Второ дете од 7-13.99 517 € 517 € 520 € 531 € 531 € 531 € 531 € 552 € 557 € 557 € 557 € 548 € 531 € 531 €
Еднокреветна соба 1112 € 1112 € 1118 € 1151 € 1151 € 1151 € 1151 € 1217 € 1230 € 1230 € 1230 € 1204 € 1151 € 1151 €
Прво дете од 2-13.99 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 € 219 €
Второ дете од 7-13.99 667 € 667 € 668 € 685 € 685 € 685 € 685 € 718 € 724 € 724 € 724 € 711 € 685 € 685 €
Трет возрасен 797 € 797 € 801 € 823 € 823 € 823 € 823 € 867 € 875 € 875 € 875 € 858 € 823 € 823 €

 

Facebook35k
Instagram3k