SUNRISE HOLIDAYS 5*- ХОТЕЛИ – ЕГИПЕТ – ХУРГАДА

Хотелот се наоѓа на 500 м од стариот центар на градот и на околу 4км од новиот центар. Има своја песочна плажа и вештачки остров кој има свои чадори за сонце и лежалки за гостите. Од содржините на овој хотел, на гостите им се достапни базени, терени за одбојка на песок, фитнес сала и теретана, пинг понг, билијарт, aqua центар, ресторани и барови, дискотека, спа центар, менувачница, сауна, масажа. Хотелот е идеален за оние кои сакаат мирен и спокоен одмор, како и за оние кои покрај одмор сакаат да се забавуваат и да уживаат во ноќниот живот во Хургада.

SUNRISE HOLIDAYS 5*

Хотелот се наоѓа на 500 м од стариот центар на градот и на околу 4км од новиот центар. Има своја песочна плажа и вештачки остров кој има свои чадори за сонце и лежалки за гостите. Од содржините на овој хотел, на гостите им се достапни базени, терени за одбојка на песок, фитнес сала и теретана, пинг понг, билијарт, aqua центар, ресторани и барови, дискотека, спа центар, менувачница, сауна, масажа. Хотелот е идеален за оние кои сакаат мирен и спокоен одмор, како и за оние кои покрај одмор сакаат да се забавуваат и да уживаат во ноќниот живот во Хургада.

Услуга: All Inclusive

All Inclusive
Термин од: 12.06.2019 19.06.2019 26.06.2019 03.07.2019 10.07.2019 17.07.2019 24.07.2019 31.07.2019 07.08.2019 14.08.2019 21.08.2019 28.08.2019 04.09.2019 11.09.2019
Ноќевања 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
STANDARD SEA VIEW ROOM 3
Цена по лице во двокреветна соба 534 € 534 € 538 € 560 € 560 € 560 € 560 € 576 € 580 € 580 € 580 € 573 € 560 € 560 €
Еднокреветна соба 691 € 691 € 698 € 731 € 731 € 731 € 731 € 753 € 757 € 757 € 757 € 748 € 731 € 731 €
Трет возрасен 514 € 514 € 518 € 540 € 540 € 540 € 540 € 557 € 560 € 560 € 560 € 553 € 540 € 540 €
SUPERIOR DIRECT SEA VIEW ROOM 3
Цена по лице во двокреветна соба 632 € 632 € 637 € 659 € 659 € 659 € 659 € 675 € 678 € 678 € 678 € 599 € 659 € 659 €
Еднокреветна соба 790 € 790 € 796 € 829 € 829 € 829 € 829 € 851 € 856 € 856 € 856 € 847 € 829 € 829 €
Трет возрасен 613 € 613 € 617 € 639 € 639 € 639 € 639 € 655 € 659 € 659 € 659 € 652 € 639 € 639 €
FAMILY ROOM 4
Цена по лице во двокреветна соба 698 € 698 € 702 € 724 € 724 € 724 € 724 € 741 € 744 € 744 € 744 € 737 € 724 € 724 €
Трет возрасен 678 € 678 € 682 € 705 € 705 € 705 € 705 € 721 € 724 € 724 € 724 € 718 € 705 € 705 €
Четврт возрасен 534 € 534 € 538 € 560 € 560 € 560 € 560 € 576 € 580 € 580 € 580 € 573 € 560 € 560 €

 

Facebook35k
Instagram3k