СПЕЦИЈАЛНА ПРОМОЦИЈА ЕГИПЕТ ЛЕТО 2019

Сеуште размислувате каде ова лето? Сакате убаво море, прекрасни плажи и луксузни ресорти?
Египет е идеално место за Вас! Ова лето со неверојатна цена за резервација до 15.05. Не двоумете се, Ве очекуваме на 071/451-633 или 02/2774-371.

 

СПЕЦИЈАЛНА ПРОМОЦИЈА ЕГИПЕТ – ЧАРТЕР – ЛЕТО 2019

термини: 12.06 и 19.06 

Резервации до 31.05.2019 со уплата од минимум 50%

 

 Цена по лице: 

King Tut Resort 3* 322 €

Sea Gull Resort 4*    352 €

Pickalbatros World 4* за термин од 03.07  – 391 €

Stella Di Mare Beach Resort & Spa 5*   395€

Albatros Aqua Park 4*  420 €

Aqua Vista Hotel 4*   420 €

Alf Leila Wa Leila 4*  420 €

Titanic Palace Resort 5*  441 €

Titanic Beach Spa & Aqua Park 5441 €

Jaz Aquamarine Resort 5* 453 €

Hilton Hurghada Resort 5*  463 €

Albatros Citadel Resort 5* за термин од 03.07 524 €

Albatros Beach Resort 4*  547 €

Albatros Palace Resort 5*   553€

Premier Le Reve Hotel & Spa 5*  (Adults Only)  684€

КЛИКНЕТЕ НА ИМЕТО НА ХОТЕЛОТ ЗА ДА ВИДИТЕ СЛИКИ

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА

– 6 ноќевања во одбраниот хотел на база се вклучено.
– Авионска карта на релација Скопје – Хургада – Скопје со чекиран багаж до 20кг
– Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Хургада
– Организација на аранжманот и асистенција на пристигнување во Хургада.

 

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
–  Аеродромски и административни такси во износ од 80еур (25еур за бебе до 1.99 год)
–  Патничко здравствено осигурување
–  Влезна виза за Египет – за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација и пасош со важност од минимум 6 месеци.
– Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување).
– Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци.