SINBAD AQUA PARK 4*- ХОТЕЛИ – ЕГИПЕТ – ХУРГАДА

Sindbad Club Hotel: се наоѓа во новиот дел од Хургада, Мемши. Хотелот е одалечен 200 метри од приватна плажа, заедничка за сите гости на комплексот Синбад клуб. Аеродромот во Хургада е одалечен 5км од хотелот,додека стариот дел на Хургада се наоѓа на 7 км од хотелот . Во близина на хотелот се наоѓа познатата дискотека Little Buddha. Хотелот располага со 610 соби.Секоја соба има балкон или тераса,работна маса и столица,инвидуален клима систем ,LCD TV-со интернационални програми,мини-бар(кој се доплатува),фен за коса.-Хотелот припаѓа на комплексот Синбад Клуб кој се состои од 3 хотели. 

SINBAD AQUA PARK 4*

Sindbad Club Hotel: се наоѓа во новиот дел од Хургада, Мемши. Хотелот е одалечен 200 метри од приватна плажа, заедничка за сите гости на комплексот Синбад клуб. Аеродромот во Хургада е одалечен 5км од хотелот,додека стариот дел на Хургада се наоѓа на 7 км од хотелот . Во близина на хотелот се наоѓа познатата дискотека Little Buddha. Хотелот располага со 610 соби.Секоја соба има балкон или тераса,работна маса и столица,инвидуален клима систем ,LCD TV-со интернационални програми,мини-бар(кој се доплатува),фен за коса.
-Хотелот припаѓа на комплексот Синбад Клуб кој се состои од 3 хотели. 

Хотелот располага со 6 базена меѓу кои е и базен со 3 тобогани, во склоп на хотелот се наоѓа и Синбад аква-паркот кој располага со 12 тобогани, анимациски програм детско катче кој стои на располагање на гостите кои ги користат (ALL INCLUSIVE) услугите. За љубителите на спортови на вода хотелот има и свој AQUA SPORT центар кој нуди нуркање, сурфање, возење на банана. Комплексот ги нуди и услугите како ватерполо, одбојка, пикадо, часови по танцување, пинг-понг и уште многу други бројни активности. За најмладите гости Синбад комплексот нуди детски базен, детско игралиште, анимации, детски клубови.

Услуга: Club All Inclusive

Редовен ценовник

SINDBAD AQUA PARK 4 *- Hurgada
Club All Inclusive
Термин од: 12.06.2019 19.06.2019 26.06.2019 03.07.2019 10.07.2019 17.07.2019 24.07.2019 31.07.2019 07.08.2019 14.08.2019 21.08.2019 28.08.2019 04.09.2019 11.09.2019
Ноќевања 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
STANDARD ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 481 481 496 567 567 567 567 567 567 567 567 538 481 481
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 350 350 358 393 393 393 393 393 393 393 393 379 350 350
По лице во еднокреветна соба 613 613 633 737 737 737 737 737 737 737 737 696 613 613
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 416 416 426 478 478 478 478 478 478 478 478 458 416 416
Трет возрасен 468 468 482 554 554 554 554 554 554 554 554 525 468 468
Прво дете од 2-6.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Прво дете од 7-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
FAMILY ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 560 560 574 646 646 646 646 646 646 646 646 617 560 560
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 390 390 397 433 433 433 433 433 433 433 433 418 390 390
Трет возрасен 547 547 561 632 632 632 632 632 632 632 632 604 547 547
Прво дете од 2- 13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219

 

Facebook35k
Instagram3k