LONG BEACH RESORT 4*- ХОТЕЛИ – ЕГИПЕТ – ХУРГАДА

Long Beach Hotel e kомфорeн хотел, се наоѓа на својата песочна плажа, но поради големината на хотелot, некои делови се различно оддалечени од плажата. Лоциран е на 14 километри јужно од аеродромот и 30 километри од Хургада кон Сафаги.

LONG BEACH RESORT 4*

Long Beach Hotel e kомфорeн хотел, се наоѓа на својата песочна плажа, но поради големината на хотелot, некои делови се различно оддалечени од плажата. Лоциран е на 14 километри јужно од аеродромот и 30 километри од Хургада кон Сафаги.

Хотел има повеќе ресторани, Лотус – главен ресторан со поглед на базени, Ал Денте – италијански ресторан, Мараба – египетски ресторан, ресторан на плажа кој нуди морска храна, пет барови, дискотека, шопинг центар, 7 отворени базени, во три од нив преку зима ја загреваат водата, детско игралиште, детски клуб, палачинки, пешкири и лежалки на плажа – бесплатни, центар за нуркање, вода за спортови, сала за билијард, мини голф, 4 тениски и 2 сквош терени, фитнес, сауна, SPA, jacuzzi, парно купатило, салон за убавина, анимација.

Има 912 соби, сите имаат тераса или балкон со поглед на море или градина, клима, мини бар / фрижидер, телефон, сателитска ТВ, купатило, фен за коса. Постојат и  соби за непушачи.

Услугата е на услуга All Inclusive (ce вклучено) според правилата на хотелот, на база на шведски стол (самопослужување).

Услуга: All Inclusive

All Inclusive
Термин од: 12.06.2019 19.06.2019 26.06.2019 03.07.2019 10.07.2019 17.07.2019 24.07.2019 31.07.2019 07.08.2019 14.08.2019 21.08.2019 28.08.2019 04.09.2019 11.09.2019
Ноќевања 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
STANDARD ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 301 301 301 301 301 301 301 301 301 301 301 301 301 301
Еднокреветна соба 448 448 448 448 448 448 448 448 448 448 448 448 448 448
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 334 334 334 334 334 334 334 334 334 334 334 334 334 334
Трет возрасен 370 370 370 370 370 370 370 370 370 370 370 370 370 370
Прво дете од 2-6.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Прво дете од 7-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
MAIN BUILDING ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 396 396 396 396 396 396 396 396 396 396 396 396 396 396
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 308 308 308 308 308 308 308 308 308 308 308 308 308 308
Еднокреветна соба 462 462 462 462 462 462 462 462 462 462 462 462 462 462
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 341 341 341 341 341 341 341 341 341 341 341 341 341 341
Трет возрасен 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383
Прво дете од 2-6.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Прво дете од 7-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
VILLAS
Цена по лице во двокреветна соба 396 396 396 396 396 396 396 396 396 396 396 396 396 396
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 308 308 308 308 308 308 308 308 308 308 308 308 308 308
Еднокреветна соба 462 462 462 462 462 462 462 462 462 462 462 462 462 462
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 341 341 341 341 341 341 341 341 341 341 341 341 341 341
Трет возрасен 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383 383
Прво дете од 2-6.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Прво дете од 7-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
FAMILY DBL ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 448 448 448 448 448 448 448 448 448 448 448 448 448 448
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 334 334 334 334 334 334 334 334 334 334 334 334 334 334
Трет возрасен 435 435 435 435 435 435 435 435 435 435 435 435 435 435
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219

 

Facebook35k
Instagram3k