Специјална понуда – Хургада 28.08; 04.09 и 11.09!

Неверојатно ниски промоции на хотели со 4* и 5* на база се вклучено, со аеродромски билет и АЕРОДРОМСКИ такаси на Црвено море, Египет! Одберете термин 28.08; 04.09 или 11.09 по ПРОМО ЦЕНИ! Инфо на 071/451-633 и 02/2774-371

Промо цени ХУРГАДА

Термини: 28ми Август, 4ти и 11ти септември  2019

ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ СО ВКЛУЧЕНИ АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ !!!!

ХОТЕЛ

 28.08.2019 

 04.09.2019 

 11.09.2019 

Prima Life Makadi Resort 5*

(ЕКСКЛУЗИВИТЕТ)  

564 €

543 €

543 €

Jaz Aquamarine Resort 5*

643 €

600 €

600 €

King Tut Resort 3*

427 €

stop sale 

414 €

414 €

 AMC ROYAL Resort 4* 

519 € 

Bella Vista Resort 4*

463 €

wait list 

459 €

stop sale

459 €

stop sale

Amwaj Blue Beach Resort 5*

453 €

427 €

427 €

Imperial Shams Abu Soma Resort 4*

468 €

459 €

459 €

Jasmine Palace Resort 5*

504 €

478 €

478 €

Marlin Inn Azur Resort 4*

446 €

446 €

446 €

Pharaoh Azur Resort 5*

459 €

459 €

459 €

Stella Di Mare Beach Resort & Spa 5*

523 €

498 €

498 €

stop sale

Serenity Makadi Beach 5*

545 €

stop sale 

523 €

523 €

stop sale 

Tropitel Sahl Hashees 5*

662 €

619 €

619 €

Titanic Resort & Aqua Park 4*

530 €

466 €

466 €

Albatros Citadel Resort 5*

660 €

651 €

651 €

 Sindbad Aquapark 4*

543 € 

499 €   

499 € 

Premier Le Reve Hotel & Spa 5*

824 €

stop sale

824 €

824 €

Minammark Resort 4*

453 €

440 €

440 €

Marriott Hurghada 5*

619 €

619 €

619 €

Long Beach Resort 4*

453 €

453 €

453 €

MERCURE 4*

489 €

489 €

489 € 

TITANIC PALACE RESORT 5*  

589 €

579 €

579 €

 

Цените се по лице и вклучуваат: 
✔6 ноќевања / 7 дена
✔ All inclusive услуга
✔ чартер лет Скопје – Хургада – Скопје
✔ вклучени аеродромски такси !!!
✔ чекиран багаж до 20кг
✔ рачен багаж до 6кг
✔ претставник на аеродром во Хургада

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
* Патничко здравствено осигурување
* Влезна виза за Египет – за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација ипасош со важност од минимум 6месеци.
* Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување)
* Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци

РЕЗЕРВИРАЈ НА 071/451-633