LABRANDA CLUB PARADISO 4 *- ХОТЕЛИ – ЕГИПЕТ – ЕЛ ГУНА

Labranda клуб Paradisio се наоѓа во Ел Gouna само неколку минути возење  од познатиот голф клуб (18 holes). Тој нуди 3 базени, фитнес центар и прекрасна приватна плажа.

LABRANDA CLUB PARADISO 4 *

Labranda клуб Paradisio се наоѓа во Ел Gouna само неколку минути возење  од познатиот голф клуб (18 holes). Тој нуди 3 базени, фитнес центар и прекрасна приватна плажа.

Сите соби во Labranda клуб Paradisio располагааат со балкони со поглед базен, море и бујна градина. Секој од нив нуди телевизор со рамен екран, минибар и телефон. Апартманот вклучува посебна дневна соба и кујна.

Labranda Club Paradisio El Gouna нуди импресивен избор на спортски активности како нуркање, одбојка на плажа и тенис. 

Центарот на градот ElGouna е 1 км одалеченост од Labrando клуб Paradisio. Меѓународниот аеродром Хургада е 20 километри.
Ел Гуна е одличен избор за патници заинтересирани за спортови на вода, релаксација и плажи.

Услуга: All Inclusive

All Inclusive
Термин од: 6/12/19 6/19/19 6/26/19 7/3/19 7/10/19 7/17/19 7/24/19 7/31/19 8/7/19 8/14/19 8/21/19 8/28/19 9/4/19
Ноќевања 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
STANDARD ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 508 508 508 508 508 508 508 508 508 508 508 508 508
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
По лице во еднокреветна соба 652 652 652 652 652 652 652 652 652 652 652 652 652
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 7-13.99 436 436 436 436 436 436 436 436 436 436 436 436 436
Трет возрасен 494 494 494 494 494 494 494 494 494 494 494 494 494
Прво дете од 2-13.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219

 

Facebook35k
Instagram3k