Хотел Перун Лоџ 4* – Банско – Зима 2018/2019

Хотел Перун Лоџ 4* e лоциран на само 350 м од жичарницата . Хотелот се наоѓа во срцето на Банско. Располага со едноспални апартмани и студија.
Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.
СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања

Хотел Перун Лоџ 4* – Банско

Зима 2018/2019

Хотел Перун Лоџ 4* – Тој е лоциран во новиот горен дел на Банско, во место каде што се лоцирани најубавите хотели во кои спаѓа и Хотелот Перун Лоџ. Овој модерен објект со убави и пространи студија и Апп нуди убава можност за бегство од летните горештини и релаксација..

Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.

СПА Центар :

затворен базен, џакузи, фитнес центар, сауна, масажи, парна бања, турска бања.

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018 | 10% попуст за резервација до 30.11.2018 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-14.12.2018, 26.01-30.04.2019 
(Попустот за рана резервација и бонусите се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ. 28.12-02.01.2019 03.01-12.01.2019 21.12-27.12.2018 19.01-02.02.2019 01.12-20.12.2019
на база ПОЛУПАНСИОН 13.01-18.01.2019 05.03-30.04.2019
Вид на сместување мин. 4 ноќ. 03.02-04.03.2019
Студио 2+1 58 € 38 € 36 € 38 € 32 €
Едноспален апартман 2+2 69 € 40 € 38 € 40 € 33 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.
Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.
Хотел Перун Лоџ 4* дополнителни услови :

▪Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 17€ на ден

▪ Од 5-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018)

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан – возрасни – 80€, дете – 40€ | во зимска градина – возрасни – 70€, дете – 35€

▪ За туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ И ОСТАНАТИТЕ НАШИ ПОНУДИ ЗА ЗИМА 2018/2019 ТУКА