Хотел Бора 3* – Попова Шапка

Вашиот зимски одмор оваа година нека биде во хотел Бора 3* – Попова Шапка
ЈАВИ СЕ И РЕЗЕРВИРАЈ НА 02/2774-371 или 071/451-633

Хотел Бора 3* – Попова Шапка

ЈАВИ СЕ И РЕЗЕРВИРАЈ НА 02/2774-371 или 071/451-633

21.12.2020 – 31.03.2021

1.550 ден

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок 
  • Интернет
  • Паркинг
  • Деца до 7.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 8-11.99 год. на доп.легло – 30% попуст

Целосната понуда за Македонија погледнете ја на овој ЛИНК