BELLA VISTA HOTEL & RESORT 4*- ХОТЕЛИ – ЕГИПЕТ – ХУРГАДА

Поставен околу градината Bella Vista Ресортот  има приватна песочна плажа, 2 отворени базени и сопствена пристаниште. Во делот на Сакала, хотелот  е близу до продавници и локални ресторани. Bella Vista нуди соби за хендикепирани лица, семејни соби и апартмани кои имаат приватни балкони со поглед на Црвеното Море или градини. Сите соби се климатизирани и имаат телевизор со рамен екран и сателитски канали како и мини бар.

BELLA VISTA HOTEL & RESORT 4*

АКТУЕЛЕН ЦЕНОВНИК

ИНФО НА 071/451-633 или 02/2774-371

Поставен околу градината Bella Vista Ресортот  има приватна песочна плажа, 2 отворени базени и сопствена пристаниште. Во делот на Сакала, хотелот  е близу до продавници и локални ресторани. Bella Vista нуди соби за хендикепирани лица, семејни соби и апартмани кои имаат приватни балкони со поглед на Црвеното Море или градини. Сите соби се климатизирани и имаат телевизор со рамен екран и сателитски канали како и мини бар.

За џет-ски, нуркање и нуркањето, Bella Vista хотелот  располага со центар за водни спортови и одбојка на  плажа. Wellness на хотелот вклучува сауна, парна бања и фитнес.

Трите ресторани на Бела Виста служат кинески, италијански и интернационална кујна. Музика во живо може да се ужива во некои од 6 барови. Алкохолни и безалкохолни пијалаци се служат во лоби, барот и диско.

 

BELLA VISTA HOTEL & RESORT 4* – Hurgada
All Inclusive
Термин од: 27.5.2020 03.6.2020 10.6.2020 17.6.2020 24.6.2020 01.7.2020 08.7.2020 15.7.2020 22.7.2020 29.7.2020 05.8.2020 12.8.2020 19.8.2020 26.8.2020 02.9.2020 09.9.2020 16.9.2020
Ноќевања 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
STANDARD ROOM 
Цена по лице во двокреветна соба 499 499 499 499 499 499 499 499 514 514 514 514 514 514 499 499 499
Прво дете од 2-13.99 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295
Второ дете од 7-13.99  420 420 420 420 420 420 420 420 427 427 427 427 427 427 420 420 420
По лице во еднокреветна соба 596 596 596 596 596 596 596 596 620 620 620 620 620 620 596 596 596
Прво дете од 2-13.99 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295
Второ дете од 7-13.99  468 468 468 468 468 468 468 468 480 480 480 480 480 480 468 468 468
По лице во трокреветна соба 490 490 490 490 490 490 490 490 509 509 509 509 509 509 490 490 490
FAMILY 01 LARGE ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 509 509 509 509 509 509 509 509 528 528 528 528 528 528 509 509 509
Прво дете од 2-13.99 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295 295
Второ дете од 7-13.99  425 425 425 425 425 425 425 425 434 434 434 434 434 434 425 425 425
Трет возрасен 504 504 504 504 504 504 504 504 519 519 519 519 519 519 504 504 504

 

ДРУГИ ХОТЕЛИ ЗА ЕГИПЕТ ЛЕТО 2020 МОЖЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ НА ОВОЈ ЛИНК