BARON PALACE 5*- ХОТЕЛИ – ЕГИПЕТ – ХУРГАДА

Хотелот е лоциран во областа Сал Хашееш, оддалечен 20км од центарот на Хургада, на прекрасна песочна плажа долга 600м и секако еден од најдобрите хотели во Хургада кој има 5 Делукс ѕвезди.Располага со пространи стандардни соби и апартмани. Сите соби се со клима, сеф, мини бар, телефон, LCD TV со сателитска и музички канали, интернет, фен.Хотелот располага со повеќе ресторани (Red Sea, Bella Vista, Mikado), Египетски ресторан, Infiniti ресторан покрај базен и барови. Во склоп на хотелот има клиника и доктор кој се достапни 24часа, rent a car, детски клуб и базен, мал трговски центар, Спа центар со турска бања, џакузи, отворен базен, салон за убавина и масажа, центар за нуркање, три тениски игралишта, одбојка на плажа, пинг-понг, спортови на вода.

BARON PALACE 5*

Хотелот е лоциран во областа Сал Хашееш, оддалечен 20км од центарот на Хургада, на прекрасна песочна плажа долга 600м и секако еден од најдобрите хотели во Хургада кој има 5 Делукс ѕвезди.

Располага со пространи стандардни соби и апартмани. Сите соби се со клима, сеф, мини бар, телефон, LCD TV со сателитска и музички канали, интернет, фен.

Хотелот располага со повеќе ресторани (Red Sea, Bella Vista, Mikado), Египетски ресторан, Infiniti ресторан покрај базен и барови. Во склоп на хотелот има клиника и доктор кој се достапни 24часа, rent a car, детски клуб и базен, мал трговски центар, Спа центар со турска бања, џакузи, отворен базен, салон за убавина и масажа, центар за нуркање, три тениски игралишта, одбојка на плажа, пинг-понг, спортови на вода.

Услуга: Premium All Inclusive

Редовен ценовник

Premium All Inclusive
Термин од: 12.06.2019 19.06.2019 26.06.2019 03.07.2019 10.07.2019 17.07.2019 24.07.2019 31.07.2019 07.08.2019 14.08.2019 21.08.2019 28.08.2019 04.09.2019 11.09.2019
Ноќевања 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
SUP CLASSIC ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 1.125 1.138 1.138 1.138 1.138 1.138 1.138 1.138 1.138 1.138 1.138 1.135 1.118 1.118
Прво дете од 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 6-12.99 672 679 679 679 679 679 679 679 679 679 679 677 669 669
Еднокреветна соба 1.793 1.815 1.815 1.815 1.815 1.815 1.815 1.815 1.815 1.815 1.815 1.809 1.782 1.782
Прво дете од 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 6-12.99 1.006 1.017 1.017 1.017 1.017 1.017 1.017 1.017 1.017 1.017 1.017 1.014 1.001 1.001
Трет возрасен 1.105 1.118 1.118 1.118 1.118 1.118 1.118 1.118 1.118 1.118 1.118 1.115 1.099 1.099
Прво дете од 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
SUP SEA VIEW ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 1.289 1.302 1.302 1.302 1.302 1.302 1.302 1.302 1.302 1.302 1.302 1.299 1.283 1.283
Прво дете од 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 6-12.99 754 761 761 761 761 761 761 761 761 761 761 759 751 751
Еднокреветна соба 2.080 2.110 2.110 2.110 2.110 2.110 2.110 2.110 2.110 2.110 2.110 2.103 2.064 2.064
Прво дете од 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 6-12.99 1.150 1.165 1.165 1.165 1.165 1.165 1.165 1.165 1.165 1.165 1.165 1.161 1.142 1.142
Трет возрасен 1.269 1.283 1.283 1.283 1.283 1.283 1.283 1.283 1.283 1.283 1.283 1.279 1.263 1.263
Прво дете од 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
SWIM UP SUITE
Цена по лице во двокреветна соба 1.618 1.631 1.631 1.631 1.631 1.631 1.631 1.631 1.631 1.631 1.631 1.627 1.611 1.611
FAMILY SUITE ROOM
Цена по лице во двокреветна соба 1.486 1.499 1.499 1.499 1.499 1.499 1.499 1.499 1.499 1.499 1.499 1.496 1.480 1.480
Прво дете од 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Второ дете од 6-12.99 853 859 859 859 859 859 859 859 859 859 859 858 850 850
Трет возрасен 1.467 1.480 1.480 1.480 1.480 1.480 1.480 1.480 1.480 1.480 1.480 1.476 1.460 1.460
Прво дете од 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219

 

Facebook35k
Instagram3k