Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско за 8-ми декември

Хотел Перун Лоџ 4* e лоциран на само 350 м од жичарницата . Хотелот се наоѓа во срцето на Банско. Располага со едноспални апартмани и студија.
Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.
СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско  

Хотел Перун Лоџ 4* – Тој е лоциран во новиот горен дел на Банско, во место каде што се лоцирани најубавите хотели во кои спаѓа и Хотелот Перун Лоџ. Овој модерен објект со убави и пространи студија и Апп нуди убава можност за бегство од летните горештини и релаксација..

Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.

СПА Центар :

затворен базен, џакузи, фитнес центар, сауна, масажи, парна бања, турска бања.

 

Понуда за период на престој од 07.12-10.12.2018

Тип на сместување

ПОЛУПАНСИОН

мин. 2 ноќевања

Студио 2+1

30

Едноспален апартман 2+2

32

Дете до 4.99 год. на доп.легло – бесплатно | Дете од 5-11.99 год. на доп.легло – доплата 17€ | Возрасен на доп.легло – 25% попуст

 

Цената е по лице за 1 ноќевање и вклучува :
  • Појадок и вечера
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес
  • Интернет

 

ПАКЕТ АРАНЖМАН 

2 ПП и превоз

Термин : 07.12-09.12.2018

 95€

 

Цената е по лице за пакет аранжман и вклучува :
  • Превоз на релација Скопје – Банско – Скопје
  • 2 ноќевања на база појадок и вечера
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес
  • Интернет

 

Во цената не е вклучено патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден.

 

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ И ОСТАНАТИТЕ НАШИ ПОНУДИ ЗА ЗИМА 2018/2019 ТУКА