СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ГРЦИЈА ЛЕТО 2019

ОВА Е СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА РАНА УПЛАТА ЗА ЛЕТО 2019 ВО ГРЦИЈА.
ПРОМОТИВНИТЕ ЦЕНИ ВАЖАТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 01,01,2019ГОД.
ПОБРЗАЈ И РЕЗЕРВИРАЈ НА 071/451-633
МЕСТАТА СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ГРЦИЈА ЛЕТО 2019 !!!!

Изберете дестинација и термин! Ограничени капацитети! Сместување во студиo/апартман!

Термини

19.05.2019

26.05.2019

02.06.2019

09.06.2019

15.09.2019

22.09.2019

Ноќевања

7

7

7

7

7

7

Сместување

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

НЕИ ПОРИ сите капацитети

Слики погледнете на овој ЛИНК

////

45 €

65 €

85 €

65 €

45 €

КАЛИТЕА Оскар /Клеопатра

Слики од вила Оскар погледнете на овој ЛИНК 

Слики од вила Клеопатра погледнете на овој ЛИНК

45 €

55 €

75 €

95 €

75 €

55 €

КАЛИТЕА – Галини

Слики од вилата погледнете на овој ЛИНК

45 €

55 €

85 €

105 €

85 €

55 €

ПОЛИХРОНО – Фулис / Мустакас

Слики од вилата погледнете на овој ЛИНК

45 €

55 €

95 €

115 €

85 €

55 €

ХАНИОТИ – Марта / Софија

Слики од вила Марта  погледнете на овој ЛИНК 

Слики од вила Софија погледнете на овој ЛИНК

45 €

55 €

95 €

115 €

85 €

55 €

ПЕФКОХОРИ – Партенис / Таласа

Слики од вила Партенис  погледнете на овој ЛИНК 

Слики од вила Таласа погледнете на овој ЛИНК

45 €

55 €

95 €

115 €

85 €

55 €

Термини

25.05.2019

01.06.2019

08.06.2019

15.06.2019

14.09.2098

21.09.2019

Ноќевања

7

7

7

7

7

8

Сместување

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

ПАРГА сите капацитети

Слики од вилите погледнете на овој ЛИНК

65 €

75 €

95 €

135 €

85 €

65 €

ВРАХОС сите капацитети

Слики од вилите погледнете на овој ЛИНК

65 €

75 €

95 €

135 €

85 €

65 €

ЛЕФКАДА сите капацитети

Слики од вилите  погледнете на овој ЛИНК

///

75 €

95 €

135 €

85 €

65 €

Во цената е вклучено за Халкидики и Неи Пори:

 • 7 ноќевања во студио или апартман (минимум 2 особи во студио / 4 особи во апартман)
 • Превоз до избраната дестинација
 • Дете 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и без кревет)
 • Деца 2-11,99год – бесплатно во студио, во апартман плаќааат фиксно по 25 евра (со двајца возрасни).
 • Трета и четврта возрасна плаќа по 35 евра фиксно во апартман.

Во цената е вклучено за Јонски брег и Лефкада:

 • 7 ноќевања во студио или апртман (минимум 2 особи во студио / 4 особи во апартман)
 • Превоз до избраната дестинација
 • Дете 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и без кревет)
 • Деца 2-11,99год – бесплатно во студио, во апартман плаќааат фиксно по 35 евра (со двајца возрасни).
 • Трета и четврта возрасна плаќа по 45 евра фиксно во апартман.

Напомени:

 • Во цената на пакет аранжманот превозот е ГРАТИС!!!
 • Доколку се патува со сопствен превоз цената на аранжманот НЕ се намалува, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и за возрасни.
 • Резервација се прави со уплата од 50% од вкупниот износ, со комплетна доплата до 01.01.2019
 • При отказ на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% НЕ се враќа
 • За два споени термини НЕ се одобрува дополнителен попуст. Оваа понуда НЕ се комбинира со други попусти и промоции.
 • Понудата од оваа промоција е со ограничен капацитет, сместувањето е во приватни вили.
 • Поаѓање за Халкидики и Пиериа на термините објавени во табела, во 05.00ч, состанок 30мин порано на паркинг спроти Холидеј ИН
 • Поаѓање за Јонски Брег ( Парга, Врахос, Лефкада) претходниот ден во 23.30ч, состанок 30мин порано на паркинг спроти ХолидејИН
 • Ве молиме минмум 24 часа пред секое поаѓање да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.
 • Превземење на собите по 14.00 часот, напуштање во 09.00 часот – локално време
 • Патничко осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.
 • Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1евро = 62,00мкд.
 • Важат Општите Услови на патување на Т.А.Стаф 
 • За реализација на аранжманот потребен е минимум од 40 особи. При помал број на пријавени патници агенцијата ќе понуди алтернативно сместување од своите капацитети или ќе го врати уплатениот износ, а превозот ќе се организира со мини бус/комбе.

ЦЕНОВНИК БР.1 СО ВАЖНОСТ ОД 01.12.2018

СПЕЦИЈЛАНАТА ПОНУДА ВАЖИ ЗА КОМПЛЕТИ УПЛАТИ ДО 01.01.20194

РЕЗЕРВИРАЈТЕ СО ВРЕМЕ, ЗА ДА УЖИВАТЕ НА МОРЕ ПРЕД СЕЗОНА ПО НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА!!