ЛЕТУВАЊЕ ВО ЈУЛИ

Јули, месен идеален за на море, со коктел во рака, на прекрасна плажа и во убаво друштво.
Дозволете вашиот сон да го претвориме во јаве.
Имајте одмор за паметење со Стаф.
Не експериментирајте.

Имате одмор во јули а не знаете каде на летување?

Сакате да уживате на море, да шетате, да посетите многу плажи,да се забавувате, а да не се оптоварувате со организација?

НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ЗА ВАС!!!

СЕ МОЖЕ ДА ДОЗНАЕТЕ НА 02/2774-371 или 071/451-633 ЕЛЕНА ЌЕ ВИ ПОМОГНЕ!!

Во наша организација, со претставник на лице место, дружба и организација 5 години по ред го имаме Крф. Остров што плени со својата убавина, тиркиз и бројни плажи. Место богато со историја култура и традиција, но и мноогу забава.

Со нас сте во сигурни раце и ви гарантираме незаборавен одмор, не експериментирајте.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02/2774-371 И ДОБИЈТЕ ЕКСТРА ПОВОЛНОСТИ!

50% ПОПУСТ ЗА ТЕРМИН 14-21.07!!!

50 ЕВРА ПО ЛИЦЕ ПОПУСТ ЗА ТЕРМИН 21-28.07 И 28.07-04.08!!!!

КРФ ВИЛА→

ЈУЛИАНОС

АЛЕКСАНДРОС

*Датум на

поаѓање ↓

Почеток на

аранжманот

Крај на

аранжманот

13.07

14.07

21.07

219 €

229 €

20.07

21.07

28.07

219 €

229 €

27.07

28.07

04.08

219 €

229 €

АРАНЖМАНОТ ЛЕТО НА КРФ ВКЛУЧУВА:

7 ноќевања, 8 дена на Крф/Ипсос

Автобуски превоз Скопје – Крф – Скопје

Траект/брод Игуменица – Крф – Игуменица

Превоз и прошетка до градот Крф

Придружник за време на патувањето и во текот на 8 дена на Крф, организиран престој и дополнителни бенефиции

Вила ЈУЛИАНОС

Релативно новоградба лоцирана во помирен дел на Ипсос – Крф, на 600м од плажата.

Вила Јулианос располага со:

3 студија за 2 лица

1 апартман за 4 лица (со посебни спални)

Сите се опремени со сопствена физички одделена кујна и комплетно опремена (голем шпорет со рерна, тостер, голем фрижидер, чаши, филџани, лажици, вилушки, ножеви, ѓезве, тенџере) тоалет, балкон, wi-fi и клима (која не е вклучена во цената и се доплаќа кај самиот сопственик на вилата, 6 евра на ден)

Вила АЛЕКСАНДРОС

Вилата се наоѓа на 5 минути од плажа на Ипсос – Крф. Целосно реновирана оваа година, со убав и огромен двор исполнет со зеленило. Близу до плажа, а сепак мирен дел на Ипсос.

Вила Александрос располага со:

8 студија за 2 лица

3 студија за 3 лица

1 апартман за 5 лица дуплекс (со посебни спални)

Сите се опремени со сопствена кујна која е комплетно опремена, тоалет, балкон, wi-fi и клима (која не е вклучена во цената и се доплаќа кај самиот сопственик на вилата, 6 евра од ден)

ЗА ДА ГИ ПОГЛЕДНЕТЕ ВИЛИТЕ КЛИКНЕТЕ НА ОВОЈ ЛИНК

ВЕ ОЧЕКУВАМЕ НА 02/2774-371