ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* – 8-ми декември

Сандански — град во Пиринска Македонија, во денешната Благоевградска област, југозападна Бугарија. Се наоѓа во долината на реката Струма од нејзината лева страна и е сместен во подножјето на Пирин планина, од нејзината западна страна. Низ него тече реката Санданска Бистрица. Ова туристичко место е познато по своите минерални извори, чист воздух и е одлично место за релаксација.

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

Интер Хотел Сандански 4* се наоѓа во центарот на Сандански, на пешачко растојание од градскиот парк и главната шопинг улица. Хотелот располага со еден од најдобрите медицински центри на Балканот.

 

Вид на сместување

(мин.2 ноќевања)

Недела – Четврток Петок – Сабота
Двокреветна соба – стандард (2+1) 60€

76€

Еднокреветна соба – стандард

48€ 60€
Двокреветна соба – лукс (2+1) 69€

86€

Еднокреветна соба – лукс

54€ 66€
Студио стандард (2+2) 100€

124€

Апартман Лукс (2+2)

112€ 140€
Апартман Фемили (2+2) 152€

192€

Дополнителни услови :

Дете од 0-03.99 год.

Бесплатно
Дете од 04-11.99 год. на доп. легло 10€

12€

Дете од 04-11.99 год. на ред. легло

20€ 25€
Дете од 04-11.99 год. на доп. легло во студио или апп /

/

Дете од 12-15.99 год. на доп. легло

23€ 28€
Возрасен на доп. легло во студио или апп 23€

28€

 

Цените се во евра за 2 лица за 1 ноќевање и вклучуваат :
  • Појадок
  • Користење на сауна, парна бања и фитнес центар
  • Користење на затворен базен со минерална вода (33⁰ С) со полуолимписки размери
  • Отворен базен со минерална вода
  • Користење на отворен термален базен со минерална вода (38⁰ С)
  • Паркинг, интернет, сеф на рецепција
  • Детски кат и професионален аниматор

 

Организиран превоз

Скопје – Сандански– Скопје

Поаѓање : 07.12.2018 | Враќање : 09.12.2018

Цена за повратен билет : 40€ по лице

 

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ И ОСТАНАТИТЕ НАШИ ПОНУДИ ЗА ЗИМА 2018/2019 ТУКА

 

Интер хотел