ВИЛА ХРИСТО – КСАМИЛ – АЛБАНИЈА ЛЕТО 2018

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места.

ВИЛА ХРИСТО – КСАМИЛ

АЛБАНИЈА ЛЕТО 2018

Вила Христо се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот Ксамил. Располага со трокреветни студија со можност за дополнително легло, кои се наоѓаат на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима, WI-FI .

 

Термин

ноќевања Студио     1/3+1 Студио   1/3
19.05 – 26.05.2018 7 95*

95*

26.05 – 02.06.2018

7  105* 105*
02.06 – 11.06.2018 9 185

165

11.06 – 20.06.2018

9 215 195
20.06 – 29.06.2018 9 235

215

29.06 – 08.07.2018

9 315 275
08.07 – 17.07.2018 9 335

295

17.07 – 26.07.2018

9 335 295
26.07 – 04.08.2018 9 335

295

04.08 – 13.08.2018

9 335 295
13.08 – 22.08.2018 9 335

295

22.08 – 31.08.2018

9 305 265
31.08 – 09.09.2018 9 185

165

09.09 – 16.09.2018

7  125* 105*
16.09 – 23.09.2018 7 105*

95*

* Цените се за наем на студио за 7 или 9 ноќевања, а плаќањето е во денари по курс 62 мкд. *

 

НАПОМЕНИ:

– За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по            извршената уплата, во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;

– Деца до 5.99 години дозволено да спие со родител на еден кревет,

– Климата е вклучена во цената;

– Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

– За хигиената на собите се грижат гостите;

– За  промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите.

 

Ксамил

 

 

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ И ОСТАНАТИТЕ НАШИ ПОНУДИ ЗА ЛЕТО 2018