ВИЛА ПАНОС ПОЛИХРОНО – ГРЦИЈА ЛЕТО 2018

Полихроно е убаво туристичко место на полуостровот Халкидики опкружено со бујна вегетација и со долга песочна плажа. Се наоѓа на околу 100 км југоисточно од Солун. Прекрасната песочна плажа природната убавина, срдечноста и гостопримливоста на домаќините, добро организираната инфраструктура на хотелите, маркетите, пекарите, таверните, рестораните, кафулињата и пицериите се гаранција за пријатен и за незаборавен одмор.

ВИЛА ПАНОС – ПОЛИХРОНО

ГРЦИЈА ЛЕТО 2018

Вила Панос се наоѓа во Полихроно на 50 метри од плажата. Иделна вила за сместување на семејства/фамилии. Располага со 7 апартмани (дуплекс) кои располагаат со 7/8 кревети.

 

ПРВО И ВТОРО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ РЕДОВНА СУМА

ТРЕТО И ЧЕТВРТО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ 35 ЕВРА ФИКСНО, НЕЗАВИСНО ДАЛИ КОРИСТАТ ПРЕВОЗ.

ПЕТТО, ШЕСТО, СЕДМО И ОСМО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ САМО ПРЕВОЗ ДОКОЛКУ КОРИСТАТ.

 

Вила Панос – Полихроно (вонсезонски цени)
Термин Ноќевања 1/8 ДУПЛЕКС
06.05 – 13.05 7*ПРОМО 35 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
13.05 – 20.05 7*ПРОМО 35 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
20.05 – 27.05 7*ПРОМО 45 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра  (РАСПРОДАДЕНО )
27.05 – 03.06 7*ПРОМО 55 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
03.06 – 10.06 7*ПРОМО 89 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
10.06 – 17.06 7*ПРОМО 109 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
17.06 – 24.06 7* 149 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра
24.06 – 01.07 7* 169 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)

ЗА АРАНЖМАН СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ ВО ВОНСЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ НЕ СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ.ЗА ТЕРМИНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО (7*) ИЛИ 17.06 – 24.06 И 24.06 – 01.07 СЕ ОДБИВА ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ 15 ЕВРА ПО ЛИЦЕ  ЗА ПРВИТЕ ДВЕ ЛИЦА А НЕ И ЗА ТРЕТО И ЧЕТВРТО ЛИЦЕ И ПОДЛЕЖАТ НА ПОПУСТИ ЗА РАН БУКИНГ

Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман, 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз.

ЦЕНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО (7*ПРОМО) НЕ ПОДЛЕЖАТ НА НИКАКВИ ПОПУСТИ И НЕ СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ

ПРВО И ВТОРО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ РЕДОВНА СУМА

ТРЕТО И ЧЕТВРТО ПЛАЌААТ 35 ЕВРА ФИКСНО.

ПЕТТО, ШЕСТО, СЕДМО И ОСМО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ САМО ПРЕВОЗ 35 ЕВРА ДОКОЛКУ КОРИСТАТ 

 

Вила Панос – Полихроно (сезонски цени)

СЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА ЦЕЛ АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термин Ноќевања 1/8 ДУПЛЕКС
01.07 – 08.07 7 470 евра
08.07 – 15.07 7 570 евра
15.07 – 22.07 7 630 евра
22.07 – 29.07 7 630 евра
29.07 – 05.08 7 630 евра
05.08 – 12.08 7 630 евра
12.08 – 19.08 7 630 евра
19.08 – 26.08 7 630 евра
26.08 – 02.09 7 610 евра

ЗА АРАНЖМАН СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ ВО ВОНСЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ НЕ СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ.ЗА ТЕРМИНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО (*) ИЛИ 02.09 – 09.09 И 09.09 – 16.09 СЕ ОДБИВА ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ 15 ЕВРА ПО ЛИЦЕ  ЗА ПРВИТЕ ДВЕ ЛИЦА А НЕ И ЗА ТРЕТО И ЧЕТВРТО ЛИЦЕ И ПОДЛЕЖАТ НА ПОПУСТИ ЗА РАН БУКИНГ

Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман, 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз.

ЦЕНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО (7*ПРОМО) НЕ ПОДЛЕЖАТ НА НИКАКВИ ПОПУСТИ И НЕ СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ.

ЦЕНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО (7*) ПОДЛЕЖАТ НА ПОПУСТИ И СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ 15 ЕВРА ЗА ПРВИТЕ ДВЕ ЛИЦА А НЕ И ЗА 3 И 4 ЛИЦЕ

ПРВО И ВТОРО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ РЕДОВНА СУМА

ТРЕТО И ЧЕТВРТО ПЛАЌААТ 35 ЕВРА ФИКСНО.

ПЕТТО, ШЕСТО, СЕДМО И ОСМО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ САМО ПРЕВОЗ 35 ЕВРА ДОКОЛКУ КОРИСТАТ 

 

Вила Панос – Полихроно (вонсезонски цени)
Термин Ноќевања 1/8 ДУПЛЕКС
02.09 – 09.09 7* 159 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
09.09 – 16.09 7* 75 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
16.09 – 23.09 7*ПРОМО 70 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
23.09 – 30.09 7*ПРОМО 65 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман, 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз. Трето и четврто лице доплаќаат само превоз доколку користат 35 евра. За аранжман со сопствен превоз се одбива 15 евра по лице
 • Сезонските цени се изразени за наем на цел апартман на 7 ноќевања
 • Цените означени со (7*ПРОМО) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг и не се одбива за превоз
 • Цените означени со (7*) се одбива за превоз 15 евра по лице за првите две лица а не и за 3 и 4 лице.
 • – 10% попуст за резервација до 20.03 со 30% уплата
 • За уплатени два аранжмани 7 + 7 ноќевања, одобруваме 10% попуст на вториот термин (попустите не се комбинираат)
 • Термините во табелите се датуми на започнување и завршување на аранжманот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а нашуштање на апартманите е до 10 часотпо локално време
 • Превозот ги остава патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
 • возрасни: 35 €
 • деца од 2 до 12 години: 20 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

 

 

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ И ОСТАНАТИТЕ НАШИ ПОНУДИ ЗА ЛЕТО 2018