ВИЛА ОКЕАНИС ФУРКА – ГРЦИЈА ЛЕТО 2018

Фурка е одмаралиште на првиот крак, Касандра. Идеално место е за љубителите на класичен одмор. Парови, фамилии со дечиња, возрасни луѓе. Нема гужва и можете да уживате во звуците на морето. Во Фурка плажата е мешана, песок со мали ситни камчиња.

ВИЛА ОКЕАНИС ФУРКА

ГРЦИЈА ЛЕТО 2018

Вила ОКЕАНИС се наоѓа во мирниот дел на Фурка и на оддалеченост на околу 50 метри од градската плажа. Располага со 1/4 апартмани на кат и на ниско приземје, со пространи тераси. Сите апартмани се комплетно опремени со мебел, тоалет, мини кујна, ТВ и клима уред чие користење е бесплатно

ВИЛА ОКЕАНИС – ФУРКА

ТЕРМИНИ НОЌЕВАЊА 1/4 АПП ниско приземје

1/4 АПАРТМАН

19.05 – 26.05.2018

7* ПРОМО 49€ 49€
26.05 – 02.06.2018 7* ПРОМО 59€

59€

02.06-09.09.2018

7* ПРОМО 89€ 99€
09.06 -16.06.2018 7* 109€

129€

16.06 – 23.06.2018

7* 129€ 159€
23.06 – 30.06.2018 7* 149€

179€

30.06 – 07.07.2018

7 320€ 350€
07.07 -14.07.2018 7 340€

370€

14.07 – 21.07.2018

7 360€ 390€
21.07-28.07.2018 7 360€ 390€
28.07 – 04.08.2018 7 360€ 390€
04.08 – 11.08.2018 7 360€ 390€
11.08 – 18.08.2018 7 360 € 390€
18.08 – 25.08.2018 7 320€ 350€
25.08 – 01.09.2018 7* 139€ 159€
01.09 – 08.09.2018 7* 109€ 129€
08.09 – 15.09.2018 7* 89€ 99€
15.09 – 22.09.2018 7* ПРОМО 59€ 59€
22.09 – 29.09.2018 7* ПРОМО 49€

49€

 


НАПОМЕНА:
   
 • Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
 • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 1евра;
 • Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.
 • Во апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за превоз.
 • Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
 • Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.
 • Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:
 • 35 € возрасни.
 • 25 € деца од 2 – 12 години.
 • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште).

 

ФУРКА

 

 

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ И ОСТАНАТИТЕ НАШИ ПОНУДИ ЗА ЛЕТО 2018