Акција за Крф 16.06.2018

  • Дестинација:

Време е за летување на најубавиот Јонски остров.
Крф идеален за млади истражувачи, авантуристи и уживачи.
Јуни е прекрасен месецец за летување. Бидете први со најтемна боја, први со летното искуство и први гости во нашата нова вила која е целосно реновирана.

Островот Крф е наш заштитен знак 5то лето по ред. Остров со многу историја, култура, забава, тиркизно море и прекрасни плажи.

Со нашата организација на лице место ќе го доживеете островот во неговото најубаво светло.

Ова се само дел од причините зошто да летувате на Крф токму со нас.

Она на што исто нема да можете да одолеете се и нашите акции.

лето

 

🏖Во друштво е повесело и поефтино! #ЛетоКрф
АКЦИЈА

  • 1во лице -10% попуст
  • 2ро лице – 10% попуст
  • 3то лице – 50% ПОПУСТ во вила Александрос (150м од плажа)

📌 вклучен превоз, траект и 1 излет
📌 термин: 16.06

За повеќе детали во врска со резервација и уплата погледнете на овој ЛИНК

Побрзајте и искористете ја акцијата и имајте одмор за паметење со попуст.

Видете ја вилата на следниот ЛИНК