Крф 10ноќевања

  • Дестинација:

Време е за летување на најубавиот Јонски остров.
Крф идеален за млади истражувачи, авантуристи и уживачи.
Јуни е прекрасен месецец за летување. Бидете први со најтемна боја, први со летното искуство и први гости во нашата нова вила која е целосно реновирана.

Островот Крф е наш заштитен знак 5то лето по ред. Остров со многу историја, култура, забава, тиркизно море и прекрасни плажи.

Со нашата организација на лице место ќе го доживеете островот во неговото најубаво светло.

Ова се само дел од причините зошто да летувате на Крф токму со нас.

Она на што исто нема да можете да одолеете се и нашите акции.

лето

 

📢 Специјална понуда  LASTMINUTE #КРФ #лето2018
🌟👌💦 термин: 27.06 – 06.06
10ноќи / наем на студио за 2 лица 👫
📌 Вила Јулианос – 45€/ноќ
📌 Вила Александрос – 55€/ноќ
 071 /451-633
🌟🌴ЕДИНСТВЕНА МОЖНОСТ!

Акција и за траект 5евра кола во правец од Игуменица до Лефкими.

Две акции во едно, зошто да не се искористи?!

Побрзајте и искористете ја акцијата и имајте одмор за паметење со попуст.

Видете ги двете вили на следниот ЛИНК