Денови на попуст и денови на можности

Летото заврши, но ние не сме загрижени затоа што имаме план.

А исто така и затоа што есента е идеална за патување. Цените се пониски, гужвите се помали, а времето сеуште е убаво. Всушност некои Европски дестинации, најсилно сјаат во есен.

Време е да посетиме и дестинации исполнети со култура, архитектура, традиција и историја.

Ние во соработка со Дајнерс решивме да ви ја олесниме одлуката за патување оваа есен. Продолжениот викенд за празникот 23 Октомври може да го искористите за да посетите некоја европска дестинација.

Во овој период 20-28.09 ние ви нудиме можност на сите што имате Дајнерс картички да искористите промотивна цена за нашите аранжмани. А на тие што немате картички, Дајнерс ви овозможува да ги извадите за 24 часа, со само еден клик односно апликација на овој ЛИНК

Оваа можност трае само 9 дена, не смеете да ја пропуштите, попуст и плаќање на рати, 2 во 1.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02/2774-371 ЗА ДЕТАЛИ НА ПАТУВАЊЕТО И НА 02/15-155 ЗА ИНФОРМАЦИИ ВО ВРСКА СО ДАЈНЕРС КАРТИЧКАТА.

 

Венеција, Фиренца, Рим убаво звучи нели?! Тура за сечиј вкус, за љубителите на архитектурата, храната, музиката, секој може да се пронајде. Целосната програма може да ја погледнете на следниот ЛИНК.

Цената на аранжманот на сите што ќе уплата со Дајнерс картичка е 209 евра, наместо 229евра.

Букурешт и мистичната  Трансилванија е нашата омилена тура, тура која со традиција ја реализираме по неколку пати годишно и докажано најубава е на есен. На оваа тура имаме многу спомени, дружби, пријателства, би сакале и вие да бидете едни од следните.

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА, програмата може да ја погледнете на следниот ЛИНК.

Цената на аранжманот на сите што ќе уплата со Дајнерс картичка е 109 евра, наместо 129евра.

ЗА СИТЕ ИНФОРМАЦИИ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ НА 071/451-633